Drodzy Przyjaciele! Już w najbliższy piątek w naszej szkole czeka na Was moc atrakcji, a to wszystko w szczytnym celu! Zapraszamy serdecznie już od godz. 16:00, przyjdźcie i bądźcie z nami w ten wyjątkowy, świąteczny, dobroczynny wieczór. Czekamy na Was! Bo razem możemy więcej!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „WZABERU FUNDACJA ROZWOJU MIĘDZYNARODOWEJ ZAPROSZENIE Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół Międzynarodowych Szkół Zabrzu oraz Fundacji Rozwoju Edukacji Międzynarodowej na wyjątkowy wieczór 16 grudnia 2022 roku o godz. 17:00 Tego wieczoru społeczność szkolna zaprasza do wspólnego udziału w dziele charytatywnym: kiermasz ozdób świątecznychi słodkości; przedstawienie Bożonarodzeniowe w języku angielskim pt. "Christmas with the Aliens"; charytatywna aukcja. Cały dochód uzyskany tego wieczoru przeznaczony zostanie na leczenie Marka Kuziorowicza- chłopca z dziecięcym porażeniem mózgowym czterokończynowym.”