Technological Treasures Hunt –

Poszukiwanie Skarbów Techniki 2024 już po raz trzeci miało miejsce dzięki współpracy 🔥Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechnika Śląska, 🔥Politechnika Śląska, Wydział Organizacji i Zarządzania, 🔥Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu oraz 🔥Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu. Tym razem rywalizowało ze sobą 7 drużyn z 💪Zabrza, 💪Gliwic i 💪Rybnika. Wszyscy wykazali się znakomitą znajomością języka angielskiego, kreatywnością oraz wiedzą z zakresu wielu dziedzin nauki.❤️Serdecznie dziękujemy❤️ wszystkim członkom drużyn za udział w grze terenowej, a wychowawcom za opiekę i wsparcie uczniów podczas wykonywania zadań. 👍Byliście wspaniali! 🫶🤛Sp 31 Zabrze, 🤛Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im Tadeusza Kościuszki, 🤛Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w Gliwicach,🤛Zespół Szkół nr 10 w Zabrzu🤛Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 w Gliwicach🤛Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu🤛Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w ZabrzuPrzedstawiamy zwycięskie drużyny:🥇 Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące🥈Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im Tadeusza Kościuszki w Rybniku🥉Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w GliwicachGRATULUJEMY🎉Zapraszamy serdecznie do udziału w Technological Treasures Hunt w przyszłym roku!!! 👋👋👋Do zobaczenia! 🖐