WIELKIE OTWARCIE 15.10.2021

It was a great honour, dziękujemy Pani Prezydent Małgorzata Mańka-Szulik, wszystkim Szanownym Gościom, Naszej Kadrze a przede wszystkim wspaniałym Uczniom za wspólne świętowanie. 🎊🌏👍

W Miasto Zabrze 15.10.2021 uroczyście została OTWARTA nowa siedziba Międzynarodowych Szkół – Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu oraz Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu👧🙋‍♂️🏗 Budynek przy ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 1 udostępniliśmy szkole, która w krótkim czasie skutecznie dokonała jego termomodernizacji oraz wyremontowała sale. Efekt jest oszałamiający❗️🤝 Gratuluję serdecznie Panu Dyrektorowi Mariuszowi Drogokupcowi oraz całemu zespołowi nauczycieli i radzie rodziców 👨‍🏫👨‍👩‍👧‍👦 Dziękuję także za piękny musical o pszczołach, który uczniowie wystawili w języku angielskim 🐝 Pozytywna atmosfera Państwa placówki jest odczuwalna od razu po przekroczeniu progu budynku ❤️